Poštovani doktore, zahvaljujem na odgovoru na prethodno pitanje!
    Pošto mi je urađena explorativna kiretaža posle 40-dnevnog krvarenja, očekivala sam da će se sada stanje normalizovati. Evo, 10 dana posle kiretaže, ja i dalje krvarim. Prilično sam uplašena. Da li bih smela da pijem kapi za stezanje materice i koliko još smem da krvarim? Koji su sledeći koraci ukoliko ne prestanem da krvarim?
    Srdačan pozdrav