Poštovani,
    Imam 42godine i jedno dete. Radila sam patohistološki nalaz: umerena hiperplazija skvamoznog epitela ektocerviksa sa znacima lakostepene displazije (low grade sil) i fokalne displazije umerenog stepena (high grade sil). Erosio in sanationem. Cervicitis et endocervicitis chronica.
    Pozdrav

    Odgovoreno: 23. 04. 2009.

Komentari na pitanje: #27312

    • biljana simic 14. 07. 2013.

      Postovani, imam 46 god. Radila sam patohistoloski nalaz koji glasi> umerena hiperplazija skvamaznog epitela ektocerviksa sa znacima displayije lakog stepena low grade sil. Cervicitis cronica, umerenog stepena. Molim vas za vase misljenje. Pozdrav