Poštovana,
    Kako se liječe urinarne infekcije u trudnoći i šta znači nalaz... Albumini u urinu... Opalescentan. Jel to opasno pritisak je 140/90.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 21. 04. 2009.
    • Poštovani,
      Pritisak Vam je već povišen za trudnoću, Opalescentan Urin nije neki značajniji poremećaj, treba videti kakav je Sedimen Urina. Odmah se javite Vašem ginekologu kao bi Vam prepisao lekove protiv visokog pritiska koji je najveći neprijatelj trudnoće i preporučio Vam i higijensko dijetetske mere.
      Pozdrav.