Poštovanje,
    Zbog nehigijenskih uslova u kojima sam živela u detinjstvu sa 14 godina sam imala infekciju koja nije bila lečena a pošto imam već 27 razmišljam o porodici i deci. Htela bi da pitam da li ću moći imati decu i to zdravu i koje preglede je potrebno obaviti da bi se to proverilo?
    Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 20. 04. 2009.
    • Poštovana,
      Niste naveli koju infekciju ste imali. U svakom slučaju javite se ginekologu koji će Vam preporučiti pretrage koje su neophodne ukoliko želite da ostanete trudni.
      Pozdrav.