Poštovani,
    Već sam Vam pisala zbog poremećaja tj. gubitka menstrualnog ciklusa. Imam 24 godine, fsh 5.3 a prolaktin 134. Poslednji normalan ciklus sam imala pre godinu dana. Nadam se odgovoru. Inače, imam oko 62kg a visoka sam 178cm.
    Hvala.

    Odgovoreno: 20. 04. 2009.
    • Poštovana,
      Preporuka Vam je da odete na kvalitetan ultrazvučni pregled vaginalnom sondom, da bi se utvrdio da li postoji neki organski način zbog kojeg dolazi do poremećaja m. c. Nalazi su u redu.
      Pozdrav.