Poštovani dokotre,
    Imam 23 godine i poslednje 2 sam seksualno neaktivna. U poslednje vreme pojavio mi se sekret bordo boje kog nikako ne mogu da se otarasim. Relativno skoro pre svega toga sam imala oralno zadovoljenje sa partnerom, ali još nismo spavali. Planiram da za mesec dana idem kod ginekologa, nažalost ne mogu ranije jer studiram u inostranstvu. Da li postoji neko rešenje, možda neke vaginalete koje mogu da kupim? Inače živim u Italiji. Čitala sam mnogo komentara i tražila na internetu rešenje, jer bih zaista volela da se otarasim svega jer mi je neprijatno i moram non stop da nosim dnevni uložak. Unapred zahvalna :)

    Odgovoreno: 20. 04. 2009.
    • Poštovana,
      Verovatno se radi o endometritisu tj. upala sluznice materice. Moja Vam je preporuka da uzmete antibiotik generički cephaclor od 500 mg 3x1 caps i kapi protiv krvavljenja 5 dana pa nam se javite.
      Pozdrav.