Poštovani,
    Od svoje prve menstruacije imam problema što se tiče njene redovnosti. Od avgusta prošle godine nisam imala ciklus do 23. 03. 2009. Kada mi ga je doktor izazvao orgametril tabletama i od tad imam konstantno obilno krvarenje, što bi značilo da mi ciklus traje skoro 4 nedelje! U ponedeljak (20. 04.) treba da počnem da pijem novu kutiju microginon-a (zbog regulisanja) ali nisam sigurna da li da počinjem, jer sam pročitala da ne bi smele da piju žene koje imaju problema sa krvlju, a ja imam problema sa veoma sporim zgrušavanjem krvi. Unapred sam Vam veoma zahvalna na Vašem stručnom savetu.
    Pozdrav

    Odgovoreno: 18. 04. 2009.
    • Poštovani,
      Mislim da treba da se javite Vašem ginekologu da bi se vidieo razlog tog produzenog krvarenja. Niste naveli da li se krvarenje javlja i u toku uzimanja mikroginona. Ene koje imaju poremećaj koagulacije i patološki hepatogram ne smeju koristiti kontraceptivne pilule.
      Pozdrav.