Poštovani,
    Šta znači dijagnoza: neo mammae l. Sin. Lgl axillae sin.
    Srdačan pozdrav.

    Odgovoreno: 17. 04. 2009.

Komentari na pitanje: #26934

    • Molim vas pomozite mi. Moja prijateljica je bila na onkologiji i dobila sledecu dijagnozu: tu mammae l. Sin. Nalaz doktora specijaliste prvi put na pregledu negativna porodicna anamneza za ca do. . . Jki porodjaja 1, pobacaja 4 negira hsth u guk tu do 1, 5cm relativno jasno ogranicen provocirana zelena sekrecija iz bradavice obe dojke lgl do 1cm u oba pazuha izrazenije levo potrebno uraditi fnab tu leve dojke, inicijalnu momografiju i uz dojki. Veoma je uplasena, molim vas prevedite nam. Unapred zahvalna