Poštovani,
    Imam 26 god. I neredovne i bolne menstruacije. Prošle godine sam uzimala yasmin nekoliko meseci i u to vreme moj ciklus je bio uredan i bez bolova. Yasmin sam prestala da koristim septembra i od tada imala dva puta. Poslednji put sam dobila Januara a sada sam imala braonkasto-rozikasto krvarenje samo jedan dan. Molim Vas da mi odgovorite šta je u pitanju.
    Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 17. 04. 2009.
    • Poštovani,
      Preporuka je da uradite ultrazvučni pregled i da se vidi da li se radi o policističnim jajnicima, koji najpre odgovaraju navedenoj simptomatologiji.
      Pozdrav.