Poštovani,
    Imam problema sa bubuljicama. Dermatolog mi je prepisao diane 35, ali mi je napisao da je konsultacija sa ginekologom potrebna. Još uvek se nisam javila ginekologu, zanima me, jel to podrazumeva ginek. Pregled ili je dovoljno da mi ginekolog pregleda lice?
    Unapred hvala.

    Odgovoreno: 17. 04. 2009.
    • Poštovani,
      Obavezan je ginekološki pregled, pregled dojki, papa bris, hepatogranm i mali koagulogram pre početka uzimanja diane 35, kao i celokupni hormonalni status.
      Pozdrav.