Poštovani,
    Nakon apstinencije od preko dve godine, posle seksualnog odnosa, partner mi je rekao da mi je unutrašnjost vagine "hrapava". Da li možete da mi kažete šta može biti uzrok ovakvom stanju? Spolja gledano nema uočljivih promena i nemam većih problma sa sekretom. Imam 40 godina.
    Hvala

    Odgovoreno: 18. 04. 2009.
    • Poštovani,
      Vagina ima svoje nabore koji se zovu kolumna rugarum i koje omogućavaju širenje rodnice tj njenu elastičnost, mislim ipak da je najbolje da se javite Vašem ginekologu kako bi video da nema nekih promena na zidovima rodnice u smislu kondiloma ili sl.
      Pozdrav.