Poštovani doktore,
    Imao sam odnose sa curom bez zaštite pre 8 dana i od tad ne više, i danas joj je ceo dan muka i povraćala je jednom? Pa me interesuje da li je moguće da je to simpton trudnoće? Ako jeste, da li postoji nešto što može da popije, ili bilo koji savet, molim vas!
    Unapred, hvala!

    Odgovoreno: 15. 04. 2009.
    • Ne postoji lek koji bi se popio 9ti dan posle odnosa a koji bi sprečio trudnoću. Jako je rano da se pojavi simptomatologija trudnoće, tako da je verovatno povraćanje nekog drugog razloga. Pozdrav.