Poštovani,
    Javilo mi se ponovo krvarenje dve nedelje nakon regularnog ciklusa. U zadnjih šest meseci skidala ektopiju, ali papa uvek druga grupa (bio i na kontroli pre mesec dana II grupa), i dobila vaginalete, koje sam baš potrošila i treba da čekam nedelju dana za kontrolu. (znači na pregledu papa II, urea, miko plazma i hlamidija negativni, u bakterijskom brisu nađene neke streptokoke b grupe zbog čega sam dobila terapiju) da li sad ovo krvarenje može nešto da znači, ili da se ipak javim doktorki tek za nedelju dana.
    Hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 18. 04. 2009.
    • Poštovana,
      Javite se Vašem ginekologu po dogovoru. Verovatno se radi o ovulatornom krvavljenju u sredini ciklusa kako ste naveli, a to je fiziološko krvavljenje.
      Pozdrav.