Poštovani,
    Da li je neophodno posetiti ginekologa u mojoj odluci da želim da koristim tablete za kontracepciju? Nisam imala velike ginekološke niti hormonske probleme. Imam 28god. Koje bi ste mi vi tablete za kontracepciju predložili sa tim da bi mi odgovaralo da se ugojim od njih.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 20. 04. 2009.
    • Poštovana,
      Pre početka korištenja kontr. pilula neophodno se javiti ginekologu kako bi uradio sve neophodne pretrage. Na svoju ruku nikada nemojte uzimati pilule.
      Pozdrav.