Poštovani, prvi dan početka menstruacije je 24. Mart 2009. Ciklus se javlja na 28 dana do 30. Imajući odnos sa svojim momkom 03 i 04. 04, bez zastite ejakulirao je unutar mene. Kolika je mogućnost trudnoće i koji su to prvi simtomi pre izostanka menstruacije. Osećam grčenje i bolove u predelu jajnika.

    Odgovoreno: 08. 04. 2009.
    • Uvek postoji mogućnost da ostanete trudni jer se ovlacija može pomerati i u levo i u desno od sredisne linije 14 dan m.ciklusa.
      Prvi simptom je izostanak m.ciklusda, adrugi simptomi u tako ranom periodi ne postoje.
      Pozz