Ginekolog mi je dao na poslednjem pregledu da koristim 6 dana POLYGINAX kapsule. (na nalazu brisa je bio 3.stepen nečistoće, ako sam dobro shvatila) Da li mogu da koristim te kapsule tokom menstrualnog ciklusa? Da li je u redu da imam odnose tokom korišćenja kapsula?
    Unaprijed hvala.

    Odgovoreno: 21. 03. 2009.
    • Preporuka je da se Poligznax vaginalete stavljaju u rodnicu 12 noći. U toku menstrualnog ciklusa se ne stavljaju. Odnose ne preporučujemo, ali ako ih imate onda samo sa kondomom.