Poštovani doktore,
    Već sam poslala jednu poruku, ali se nisam lepo izjasnila, imala sam skoro pre mesec dana upalu jajnika i lekar mi je prepisao orvazil i ciprocinal da li su uopšte ti lekovi za upalu jajnika. I da li je Ciprocinal toliko opasan i toksičan kao što pričaju.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 04. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Dobili ste odgovarajuću terapiju i nadam se da se subjektivno bolje osećate. Ciprocinal nije toksičan ako se dozira po uputstvu i ako pacijent nije alergičan na taj lek.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #38187

    • dragana anicic 31. 05. 2015.

      Ovaj doktro, na zalost, nije u pravu. Cisto sumnjam da bi nekome svome propisao taj ciprocinal.