Dijagnoza glasi uterus bicornis bicollis et vagina septa na posljednjem pregledu utvrđena je debljina endometrija 12mm i 12, 6mm koristila sam primolut nor tablete koje su imale jake nuspojave i nakon 3 morala sam prestati. Mjesecnica je na vrijeme s razlicitim intezitetom prije nje na par dana mi se jave grcevi u stomaku bolni ali prestanu za par sec. Porod sam imala 2005 carskim rezom trudnoca je bila super bez ikakvih tegoba. Imam 29 god i zanima me koliko je opasno i dali je sve to, dali se moze kiruski rijesiti problem. Unaprijed vam se zahvaljujem

    Odgovoreno: 29. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Radi se o urođenoj anomaliji, ali s obzirom da ste već izneli jednu trudnoću, to nije predstavljalo veliki problem. Inače opisana anomalija se može hirurški korigovati.