Poštovani,
    bila sam na uz sa 34. pune nedelje trudnoće i dr. mi je tada rekla da je posteljica i/ii stepen zrelosti, a sa punih 31. nedelju bila je i stepen. Kaže da je malo prerano počela sazrijevati i da su potrebne češće kontrole ali sve ostalo je u redu (radila je i kolor dopler) . Malo me zbunjuje što sam na internetu čitala da je ovo uredan nalaz za ovaj period trudnoće, a mišljenje moje dr. se ne poklapa s tim. Kakvo je vaše mišljenje?
    Hvala

    Odgovoreno: 27. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Mislim da je to uredan nalaz za ovaj period trudnoće ali savetujem da redovno odlazite kod svog doktora na kontrolu. Razloga za brigu, barem po ovome što ste napisali, nemate.