Postovani, imam jedan problem! Trudna sam 7 nedelja, druga drudnoca. Prva je prosla ok. , pre 4 god. Imala sam problema sa grudima pre sedam nedelja, u januaru, otkrivene su mi fibricisticne promene na obe dojke. Savetovana mi je trudnoca i nikakav zahvat nisam imala, niti terapiju. Ostala sam trudna. I sada, na ultrazvucnom pregledu dr je konstatovao da je 7 nedelja tr, da se plod normalno razvija ali da ima neka mrlja, tj krvarenje izvan materice i da nije opasno po plod?! Sta vi mislite o tome? Dr mi je prepisao progesteron i folacin. Zabrinuta sam, da li zaista da to pijem, nisam mu rekla za moj problem dojki? Ja nemam nikakvih problema sem blagih mucnina. Unapred hvala

    Odgovoreno: 28. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Po ovome što navodite, vaša trudnoća je uredna i nema potrebe da se brinete a nalaz na dojkama nema nikakvog uticaja na kvalitet aktuelne trudnoće. Koristite propisanu terapiju.