1. Cistični jajnici

    Pitanje broj: #150522

    Poštovani,

    Da li možete da mi kažete nešto o mojim rezultatima sa skenera abdomena i male karlice? Materica u avf, promera do 69x43x53 mm, debljine endometrijuma do 9 mm. Oba ovarijuma voluminoznija: desni promera do 42x23x17 mm, levi promera do 51x35x17 mm, deluju sa cističnim promenama u strukturi. Zaključak: oba ovarijuma voluminozna i sa cističnim promenama, miniomalan izliv u douglasu. Da li imam ciste? Radila sam skener jer imam često napad velikih bolova sa leve strane koji počinje od visine pupka pa ide nekad do dole prema jajnicima (iako ne znam da li mogu biti bolovi tako visoko da su sa ginekološke strane ko što kažu i sami ginekolozi da verovatno nisu)? Svakako ću ići kod doktora kad imam zakazano, ali Vas molim da mi u međuvremenu Vi kažete Vaše misljenje. Hvala Vam i pozdrav

    Odgovoreno: 26. 01. 2017.

Komentari na pitanje: #150522

    • Poslednja menstruacija mi je bila 21.08.2017. Imala sam odnos 26. 27. 28. 29. 20 i 31 svrsio je u mene. Da li postoji šansa da sam trudna? Hvala unapred,