imam 26godina i dva spontanih iza sebe.Ednog u petoj nedeli a drugog u tretti mesec . prvi je bio blghtet owum i bio je sa krvarenjem i bez kiretaze. Drugi je bio sa bliznace bez krvarenje i sa kiretazom .molim vas za odgovor zasto se to desilo i dali mogu opet da zabremenim bez da se plasim da opet ne pominem kroz isto.Pozdrav umirem od straha

    Odgovoreno: 07. 07. 2008.
    • Naravno da mozete da ostanete trudni i iznesete trudnocu. O uzrocima ponovljenih spontanih pobacaja kao i o ispitivanju i merama koje treba preduzeti imate opsirno u tekstu na ovom sajtu "Ponovljeni spontani pobacaj". Procitajte ga da bi ste se upoznali sa problematikom koja Vas muci.