Postovani Dr.Stefanovic, moje pitanje se odnosi na hormonsku spiralu Mirena: Menstruacijesu mi jako obilne i to mi dovodi do gubljenja zeljeza u krvi. Moj Dr. mi preporucuje ugradjivanje spirale Mirena. Do sada sam imala pilule,koje su mi naskodile na moju tjelesnu tezinu. Da li je ova spirala resenje za mene ili se moram odluciti za malu operaciju na maternici ? Ja mislim, posto je ona hormonska imat cu uvijek problema sa tezinom? Imam 43 god. i odraslog decaka. Unapred Vam se zahvaljujem i zelim lijepo vece

    Odgovoreno: 21. 06. 2008.
    • Mirena jeste resenje za Vas; nesto vise procitajte u tekstu Kontracepcija- naovom sajtu. Osim sto ce Vam smanjiti krvavljenje povoljno ce uticati na perimenopauzalne tegobe koje Vam predstoje. Pravi izbor za Vas. Pozdrav.