Postovani doktore, 2006 sam imala sontani u 3 mesecu trudnoce. Jedino sto sam osecala su bili bolovi u jajnicima, u donjem delu stomaka bas u vreme kad treba da dobijem, sve tegobe koje osecam kad treba da dobijem ( a imam jako bolnu menstruaciju ) sam osecala dok sam bila trudna, i stalno mi je nesto krcalo po stomaku. Kod doktora je sve bilo u redu, a kasnije sam prokrvarila zato sto plod nije bio ziv. Da li mogu bolovi koje sam osecala da prouzrokuju krvarenje ? Sada pokusavam da zatrudnim ali ne mogu, radela sam hormone i briseve u redu su, papa test je radjen 08.2006 i on je u redu, na ginekoloskom pregledu i na ultrazvuku kazu da je sve u redu. Sta jos da pokusam da vidim da li mogu opet da zatrudnim ?

    Odgovoreno: 13. 06. 2008.
    • Sigurno da mozete da zatrudnite- ne sekirajte se toliko i ne razmisljajte samo o tome jer i psihicko opterecenje moze biti kocnica zatrudnjivanja. Bol i krvavljenje su 2 osnovna simptoma spontanih pobacaja i uglavnom idu zajedno. Na sajtu imate tekst "Ponovljeni spontani pobacaj"- procitajte ga tu cete se upoznati sa problematikom sp. pobacaja kao i sa analizama koje treba uraditi.