Postovani,imam 40 god,druga trudnoca,prva uredna.Prenatalni test pokazao detekciju na Daunov sindrom 99%,zakazana amnio.Molim vas za info ima li nade da je greska u prenatalnom i da amnio pokaze suprotno. U porodici nemamo nikog sa tom bolescu. Hvala puno na odgovoru

    Odgovoreno: 18. 04. 2021.
    • Poštovana,

      ne znam o kom prenatalnom testu koji ste radili je reč, ali amniocenteza na koju su Vas poslali, će nedvosmisleno potrvditi ili odbaciti prisustvo Daunovog sindroma.

      Srdačan pozdrav