Pozdrav, prva mi je trudnoća, imam 23 godine. Ginekolog mi je rekla da mi hcg na granici šalje me u genetsko savjetovalište, zanima me da li je moje dijete zdravo, šaljem vam sliku dabl testa pa pogledajte rezultate, unaprijed Vam hvala.

    Odgovoreno: 11. 11. 2020.
    • Poštovana,

      Dabl test je jedna vrsta skrining testa na osnovu kojeg se ne postavlja krajnja dijagnoza. Bilo kakva sumnja da postoji Vaš izabrani ginekolog će Vas poslati na dalja ispitivanja gde će se između ostalog, ako za to bude bilo potrebe, uraditi prenatalna dijagnostika.

      Srdačan pozdrav