Moj otac je bio profesionalni vozač autobusa u zadnjih par godina ima veliki problem sa kolenima snimao je i rečeno da je oštećena rskavica te se sada kreće pomoću štapa. Šta činiti i koja je banja najbolja za lakšu pokretljivost. Pozdrav!

    Odgovoreno: 06. 08. 2012.
    • Poštovani,
      Predlažem da prvo provedete fizikalne i kineziterapijske procedure. Od banja predlažem vam ribarsku i matarušku banju (naravno ako nema kontraindikacija od strane srca i krvnih sudova) . Dolazi u obzir i pregled kod olrtopeda radi ugradnje endoproteza.