Puno pozdrava Vama i Vašem kolektivu i hvala već na odgovorenim nekim pitanjima. Evo jedno novo pitanje vezano za moju sestru koja je u 12 godini preležala 6 mjeseci u bolnici od oboljenja zglobova, i sad ima 32 godini bolovi su uvijek manje prisutni
    ali da se izdržat sa nekom od terapije i tako. Moje je pitanje uglavnom ona sad ima često groznicu da li je to vezano za oboljenje zglobova jer sam negdje čitala da se to može javiti, pa Vas molim da mi što prije odgovorite da li je to od toga ili je možda nešto drugo i šta Vi savjetujete?
    Hvala još jednom.