Poštovana,
    pre 3 meseca sam imala saobraćajnu nesreću gde sam zadobila povredu lumbalnog pršljena l1 i to kompresivna fraktura l1 excorationes coli. Lekari su se odlučili za nehirurško lečenje, nosila sam gips 2 meseca, a sada već mesec dana nosim mider. Ono što me je zabrinulo je da mi se pre par dana javio bol u desnom kuku. Ne znam da li imam razloga za zabrinutost ili je to samo posledica nošenja midera, pritom treba da pomenem da mider nosim stalno, čak i dok spavam. Inače, na kontroli pre mesec dana snimci su bili u redu i do sad je oporavak proticao dobro.
    Unapred se zahvaljujem na odgovoru,
    Ivana

    Odgovoreno: 16. 10. 2008.

Komentari na pitanje: #12812

    • Veljko Boskovic 31. 08. 2022.

      Dobar dan. Imao sam pre mesec dana kompresivnu frakturu L1. Lekar mi je dao mider i predlozio mirovanje.Stabilan prelom bez suženja kicmene mozdine. Da li smem normalno da hodam ili vise da lezim? Koliko ce dugo trajati oporavak?

    • I ja sam takođe imala istu povredu. Nosim gips 3 mjeseca i za nekoliko dana stavljam mider. Mene zanima kada ću moći normalno da sjedim? Pozdrav