Podrav ima duzi problem sa kicmom sad mi se pojavila tamno braon fleka duz kicmenog stuba dali je opasna hvala

    Odgovoreno: 01. 07. 2020.
    • na slici izgleda da ste tim delom u cestom kontaktu sa nekom tvrdjom podlogom i da kostima kicmenog stuba pritiskom dovodite do pucanja kapilarnih krvnih sudova u tom tkivu. mikro povrede dovode do mikrokrvavljenja koji se kasnije oksidacijom, kao kod modrice ofarbaju u braon boju. braon boja se vidi jer iz dubljih slojeva tkiva treba duze vremena da dodje do povrsine, za to vreme od plavoga, preko zelenog postane braon.

      pozdrav Nenad Gvozdic

Komentari na pitanje: #170405

    • Dali postoji neka krema da se maze posto to vec duzi vremenski period stoji