Koja terapija i koja banja se preporučuju ya Sindrom rotatorne manžetne?

    Odgovoreno: 01. 06. 2020.
    • postovana,

      ne postoji banja koja leci sindrom manzete rotatora ramena, vec ce vam fizikalna terapija pomoci, ma gde ona bila, u domu zdravlja, privatnoj ordinaciji ili banji. boravak u banji sa sigurnoscu pomaze ali nije osnov lecenja. krenite za pocetak od fizioterapeuta u vasoj blizini. ako on ne moze dovoljno da Vam pomogne siguran sam da on ima neka iskustva iz vama najblize banje.

      pozdrav

      nenad gvozdic