Postovani majka ima jak bol u nozi koji se krece od kuka butine pa do kolena. Bol je samo u desnoj nozi a trnjenje ima u obe noge. Ne moze da se oslanja na nogu ni da hoda. Pri sedecem polozaju ima isto bol. Molim vas za vase misljenje pozzz

    Odgovoreno: 11. 02. 2016.

Komentari na pitanje: #144312

    • ljubisa milosavljevic 26. 09. 2016.

      Moja cerkica ima dva ipo meseca i već dve nedelje ide na fizikalnu terapiju. Ima stopala okrenuta prema vani,  kriva stopala. Kažu da je takav položaj imala beba u stomaku. Da li se to vežbanjem ispravlja, da li ima mesta panici u vezi toga. Gde bi mogli da idemo na neku kontrolu sa detetom? Hvala unapred