Postovani, imam 22godine bavim se sportom (fitnesom) imam bolove u levom delu ledja negde kod misica infraspinatus, bio sam kod fizijatra i rekao mi je da grejwm to mesto i prepisao mi je le mydocalm. Ali nema tolikog efekta. Pa me zanima da li mozete nesto da mi preporuciti? Hvala unapred

    Odgovoreno: 19. 11. 2015.
    • Poštovani,
      Obustavite sportske aktivnosti za vreme trajanja terapije, u terapiji dodajte analgetik na koji niste alergični i osetljivi, na primer brufen od 400 mg 2x1 dnevno 3 do 5 dana, mg direkt 1x1 dnevno 5 dana, antireumatski gel 2. 3x dnevno spolja na bolno mesto. Ukoliko se bolovi ne redukuju, uključiti elektroterapiju.
      za vreme trajanja terapije pošteda od fizičke aktivnosti.