Molim vas za savet dijagnoza: 1 socuvana lordoza so degerativni promeni po site prslenski tela. Vidlivi reducirani iv prostori ponaglaseni vo proksimalna polovina na rbetot. Naod vo prilog na polydiscopathija spondylsosi v. I 2 ispravena cervikalna lordoza so reduciran iv prostor na nivoto c5/c6 vo prilog na diskus hernija so propratni artrozni promeni

    Odgovoreno: 19. 11. 2015.
    • Poštovana,
      Na vratnoj kičmi imate po nalazu rtg moguću diskus herniju c5/c6 pršljena, spondilozu- degenerativne promene na pršljenovima, polidiskopatiju, degenerativne promene na diskusima, promene položaja kičme.

      uradite mr (magnetnu rezonancu) i javite se fizijatru radi terapije.