Postovani, imam povredu gornjeg dela ledja sa leve strane nzm koji je misic u pitanju, boli me vec duze vreme. Idem u teretanu, znaci izlozen sam fizickom naporu. Bio sam kod fizijatra i dao mi je mydocalm tablete, i rekao mi je da grejem to mesto. Ali nista od napredka. Sta bih mogao da preduzmem, ima li neki lek? Hvala unapred

    Odgovoreno: 19. 11. 2015.
    • Poštovani,
      Morate prestati sa vežbanjem dok pijete lekove.
      dodati mg (magnezijum) 1x1 dnevno 5 dana i analgetik, brufen, diklofenak ako niste alergični i nemate osetljivost na neki od lekova.
      terapija traje 5-7 dana, ali uz obustavu svih fizičkih aktivnosti. Ako i dalje nema poboljšanja javite se fizijatru radi dalje terapije- elektroterapija.