Postovani, dijagnostikovana mi je skolioza. Desno rame mi je spusteno. Kojom rukom treba da radim vezbe, ako je spusteno desno rame? Da li se moze ispraviti vezbama? Pozdrav

    Odgovoreno: 12. 08. 2015.

Komentari na pitanje: #139434

    • Bila sam kod lekara, i radila vežbe jednom rukom pre oko godinu dana, koje mi je pokazao fizioterapeut i dao mi napismeno da radim kod kuce. Godinu dana nisam radila vezbe, pa sam zaboravila kojom rukom treba da se rade, želim da opet pocnem da radim.