Zanimalo bi me ako bi ste mogli da mi pomognete da otklonim problem koji imam s kolenom vec duzi vremenski period imam problem s kolenom tanije ukratko cu vam napisati, koleno me boli vec duzi vremenski period i ne mogu da ga savijem, bio sam na pribanoj klinici gde sam radio magnetnu rezonancu i gde su mi ustanovili. . . Zakljucak. . . Zglobni izliv /proliferativan/sa sinovijalnom reakcijom i zadebljanom medijalnom prlikom, difizan edem priopoja medijalne glave m. Gsc-a na medijlani kondil femura/u nivou tetive kostane strukture subhondralno/i baker-ova cista na tipicnom mestu u poplitealnoj jami sa perifokalnim edemom mekih tkiva. . I naglasili su mi dalju kontrolu kod fizijatra. . Jos sam bio na 10 fizikalnih terapija i nista mi nije pomoglo otok mi se nije smanjio, a koleno me idalje boli, svaka pomoc mi bi dobro dosla. Unapred hvala. .

    Odgovoreno: 11. 07. 2015.
    • Poštovani,
      Da li je postavljena dijagnoza? Važan je uzrok koji je doveo do promena na kolenu.
      trebalo bi da se konsultujete sa ortopedom i reumatologom i nakon toga da nastavite sa terapijom koju vam odrede.
      veoma često za tegobe sa kolenom potrebno je bar dve serije po 10 terapija koje uključuju 3-4 agensa.