Postovani pre vec sad 3 meseca povredio sam ledja vezbajuci u teretani a kasnije dizuci jos neke teske stvari posle par dana jos vise pogorsao povredu i bol jos uvek ne prestaje. Imam blag bol u stanju mirovanja, ali cim se malo aktiviram posle toga se bol pojaca. Mazao sam crvenu konjsku mast i deep relief gel ali nista ne pomaze, mozda samo malo u momentu kad se namaze. Pre nedelju dana sam krenuo na terapiju, pustaju mi struju u predeo povrede, ali nakon 5 terapija ne osetim ni malo poboljsanje. Zakazali su mi jos 5 terapija kad sam im rekao da me jos uvek boli. Povredio sam se u predelu lopatice evo i slike otprilike gde je povreda:

    Odgovoreno: 11. 07. 2015.
    • Poštovani,
      Potreban je pregled fizijatra i da nastavite sa terapijama, obično je potrebno 10-12 terapija. Naravno uz mirovanje poštede od fizičkih aktivnosti, sport, nošenje tereta.
      možete koristiti antireumatske kreme ili gelove 2. -3 x dnevno spolja na bolno mesto, tople kupke.
      ukoliko se tegobe ne smanjuju indikovan je pregled ortopeda i neurologa.