Postovani, imam bolove u levom ramenu vec pola godine. Poslednji nalaz sa rtg c kicme u dva pravca ispravljena fiyioloska lordoza. Prsljenska tela ocuvanog visinskog promera. Uncarthrosis. Rtg levog ramenog zgloba. Prisutni znaci za phs. Pusac duze vreme. Bila na fizikalnoj terapiji uz, laser i vezbe. Mala pomoc. Moje pitanje>kako leciti ovaj problem i sta se ne sme primenjivati. Puno se zahvaljujem i srdacan pozdrav. Mira

    Odgovoreno: 11. 07. 2015.
    • Poštovana,
      Nastavite sa fizikalnom terapijom.
      potrebna je konsultacija ortopeda i neurologa.
      vežbe su ključne za rešenje problema sa vratom, i ramenom ali uz redovne kontrole fizijatra koji će pratiti tok rehabilitacije i odrediti šta se sme a šta ne sme primenjivati.