Poslednjih nekoliko meseci pojavio mi se bol u predelu levog kuka. Pojavio se nakon trcanja, i nakon aerobika, kada radim laganije vezbe ne. Par dana bio je jaci bol, prilikom hodanja, sedenja, ustajanja. Mazala sam rusku vodu i uminuo je, ali ne sasvim, sto je pocelo da me brine. Nekim danima sam osecala blagi bol pri kretanju, sada samo kad spavam na toj strani. Sta to moze biti? Unapred hvala na odgovoru. Pozdrav.

    Odgovoreno: 12. 07. 2015.
    • Poštovana,
      Potreban je pregled fizijatra, a nakon toga eventualno rtg karlice i oba kuka i ls kičme.
      tegobe mogu biti posledica promena na lumbosakralnoj kičmi ili na levom kuku, ili mišića levog kuka.
      pregled i dijagnostika će pokazati o čemu se radi.