1. Zatezanje stomaka

    Pitanje broj: #150596

    Poštovani,

    Imam 20 godina, visoka sam 169 cm i imam 52 - 53kg. Lepo sam građena, jedino mi smeta što mi stomak nije zategnut. Da li mi možete preporučiti vežbe i u koje doba dana je najbolje raditi, i koliko bi orijentaciono bilo potrebno vremena da se vide rezultati?

    Odgovoreno: 02. 02. 2017.
    • Poštovana,

      Savetujem da se preko youtuba uputite i nađete odgovarajuće vežbe, pre svega trbušnjake koje možete raditi kući. Takođe pilates lopta i vežbe sa njom su odlične za zatezanje stomaka. Što se vremena tiče, to se razlikuje od osobe do osobe, ali prvi rezultati redovnog vežbanja mogu se videti već posle mesec dana. Ne moram da ponavljam da redovan trening mora da prati odgovarajuća ishrana, najviše kada se radi o stomaku i stomačnim mišićima koji se prave 50% na treningu 50% "u kuhinji".