1. Bučice za zatezanje i oblikovanje

    Pitanje broj: #150881

    Poštovani,

    Rekreativno se bavim fizičkom aktivnošću. Koristim steper i radim vežbe. Koristim bučice od 1,5 kg. Dižem ih 3 puta sedmično kada radim vežbe. Zanima me da li je velika težina? Inače, imam 31 godinu, visoka sam 161 cm, a teška 54 kg.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 10. 02. 2017.
    • Poštovana,

      Bučice od 1.5 kg su odlične za neke vežbe oblikovanja i zatezanja. Neće povećati mišićnu masu ali svakako neće dovesti do neke povrede ili prevelikog opterećivanja mišića. Ukoliko budete osetili da su Vam te bučice postale lake, uvek možete blago povećati težinu i smanjiti broj ponavljanja.