Poštovani,
    Zanima me da li je vožnja bicikla, sat vremena, brzim tempom, dovoljna da se učvrste mišići nogu i zadnjice? Na koje tačno mišiće djeluje vožnja bicikla? Visoka sam 178cm, imam 58kg ali dosta " mlitave" mišiće zadnjice i male nakupine sala na vanjskoj strani butina i zadnjice. Koje vježbe kući još mogu ubaciti sem svakodnevne vožnje bicikla?
    Hvala.

    Odgovoreno: 31. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Osim predane vožnje bicikle veoma snažnim tempom kao jednog od rešenja, nezaobilazni put ka čvrstim i lepo oblikovanim mišićima je teretana i vežbanje sa težinom. Bez brige nećete se pretvoriti u bilderku iz časopisa nakon prvog treninga, par meseci a čak ni nakon par godina vežbanja.
      Eliminisanje sala se postiže samo reduciranjem unosa kalorija i povećanjem potrošnje kroz fizičku aktivnost. Evo članka na tu temu. - Smršajte 10kg na jednostavan način
      Pozdrav.