Poštovani,
    Mene zanima kako da skinem salo sa grudi i sa stomaka i zadnjice. I šta treba da radim? Imam višak kilograma trebao bih smršati jedno desetak kilograma.
    Hvala

    Odgovoreno: 31. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Na žalost ne postoji skidanje sala samo sa određenih delova tela niti može da se utiče gde će brže da se skidaju masne naslage. Radi se o nagomilanim rezervama neutrošene energije koje treba utrošiti kretanjem, vežbom i drugim aktivnostima. Stavljanje kesa na stomaku ili oblačenjem šuškavac trenerki gubi se samo više vode koja se brzo nadoknadi. Najtoplije Vam preporučujem da pročitate moj članak na tu temu, gde sam do detalja objasnio kako smršati. - Smršajte na jednostavan način
      Suština je u smanjenju ukupnog unosa kalorija za 10 - 20% i povećanju potrošnje ubacivanjem neke fizičke aktivnosti, recimo 45 minuta hodanja. I tako svakog dana na duži period.
      Srdačan pozdrav