Poštovani,
    bavim se aktvno sportom 10 godina, imam 18 god, visoka sam 165cm a teška 55kg, ta kilaža je normalna u odnosu na moju visinu, ali ja nikako ne mogu da smršam + pored svog sporta idem u teretanu! Slabo jedem slatko, ne večeram posle 7. Pa u čemu je problem? I da li mi možete dati neki savet za skidanje kilograma? Dijete nisam pokušavala, a i ne želim!
    Unapred zahvalna!

    Odgovoreno: 15. 06. 2009.
    • Poštovana,
      Kako god da se hranite to je neka vrsta dijete. Ako jedete 4 samoite dnevno i to je dijeta. Zato ću smatrati da niste napisali da ne želite dijetu. Možda ne možete da smršate iz dva razloga. Prvi je, manje verovatan, da nemate više nikakvog sala na sebi a drugi je da, ma kako Vama neverovatno zvučalo, unosite isto ili više kalorija nego što potrošite. To je kao računovodstvo. Ako trošite više nego što zarađujete imate deficit, to jest dugujete. Ako zarađujete više nego što trošite pravite zalihe.
      Preporučujem od srca da razgledate moj tekst - Smršajte 10 kg na jednostavan način