Poštovani,
    imam 28 godina i od tinejdžerskih dana problem sa viškom sala na butinama. Kad se pogledam od struka na gore, mršava sam, imam male grudi, tanke ruke, ali zato imam višak na butinama uvijek, i kad dosta smršam, tako da sam shvatila da dijeta nije rješenje. Interesuje me šta mislite o leg magic spravi ili možda imate neki bolji savjet?
    Hvala!

    Odgovoreno: 15. 06. 2009.
    • Postovana,
      zar u 28 godina verujete u Deda Mraza i magic spravi? Višak sala je samo rezerva neiskorišćenih kalorija koje ste uneli preko hrane. Nema pilula i čarolija koje će da istroše tu nagomilanu energiju. Samo kalorijski deficit može da na duge staze istopi salo. najtoplije preporučujem da proanalizirate moj tekst Smrsajte 10 kilograma
      Sama dijeta nije rešenje, ali dijeta i 45 minuta brze šetnej svakog dana je 100% rešenje. Samo niste bili dovoljno uporni ili iskreni prema sebi po pitanju dijete.