Poštovani,
    Poslije porođaja kolike su šanse vraćanja na prvobitni izgled, tj. prije trudnoće, šta je najbolje raditi i koliko treba vremena da se to postigne uzimajući u obzir da bebu dojim?!
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 21. 05. 2009.
    • Poštovana,
      Imam dobru vest za Vas. Imate odlične šanse da se vratite u prvobitan izgled. Prisetite se samo kako se filmske zvezde brzo vrate u formu nakon porođaja. Samo volja, motiv i istrajnost. To samo zavisi od Vas. Vremenski okvir za to je 4 - 6 meseci. Nemojte očekivati promene preko noći.
      Nikakve drastične dijete Vam ne preporučujem. Samo smanjite dnevni unos kalorija malkice (izbacite hleb, zaobiđite masnu hranu, kadu zasladite veštačkim zaslađivačem, redukujte zaslađene napitke) i ubacite koliko je god moguće fizičke aktivnosti. Evo vam link na članak koji obrađuje baš tu temu Smrsajte 10 kilograma na jednostavan nacin
      Pozdrav.