1. Najbolji sport za zatezanje i mrsavljenje

    Pitanje broj: #150959

    Imam 15 godina i visoka sam 160cm, a teška 55 kg. Htela bih da počnem da se bavim nekim sportom koji će mi pomoći da smršam, ali i da zategnem telo. Koji sport mi vi preporučujete?

    Odgovoreno: 24. 01. 2019.
    • Poštovanje,

      Bilo koji vid fizičke aktivnosti će vam pomoći u tom cilju. Predlažem da izaberete nešto što volite, u čemu ćete uživati i jedva čekati naredni trening. Samo tako ćete istrajati na duge staze. Pored fizičke aktivnosti, za proces redukcije telesne mase, veliku ulogu igra i ishrana. Ne bih u ovom trenutku moga da vam dam predlog kako da modifikujete način ishrane, jer moram da znam odgovore na brojna pitanja, pa budite slobodni da mi se obratite.