1. Tribulus terrestris testorex tablete

    Pitanje broj: #157300

    Čuo sam da su tablete Testorex dobre za povećanje mišićne mase i za potenciju.
    Mene samo zanima efekat ovih tableta na povećanje mišićne mase.
    Da li ove  tablete mogu imati nekih štetnih pošto nemam problema sa potencijom?

    Odgovoreno: 12. 11. 2018.
    • Tabelete Testorex kao i drugi suplementi koje sadrže tribulus terrestris imaju blagi uticaj na povećanje mišićne mase ukoliko je vaša prirodna produkcija testosterona na donjoj prirodnoj granici.
      Ukoliko je vaš nivo testosterona na srednjoj ili gornjoj granici svi preparati na bazi tribulusa neće imati nikakvo dejstvo.

      Svakako, da bi ste ostvarili željene planove povećanja telesne mase, bilo mi mi neophodno, da prilikom zakazivanja konsultacije, opišete detaljno vaš način treninga i ishrane a posebno da vidim vaše lab nalaze.

Komentari na pitanje: #157300

    • Imam problem sa gojaznošću i imam metabolički sindrom, jož iz detinjstva se mučim sa velikim stomakom a imam već 28 godina. Imao sam i infarkt sa 26 godina i pijem Plavix 75mg i Corasp (aspirin) 100mg između ostalog. Čuo sam da su testorex tablete dobre sa smanjenje telesne težine iliti gojaznosti jer podstiču prirodni testosteron da se poveća, jer je veoma moguće da mi je taj hormon nizak pa zato ne mogu da smršam. Moje je pitanje, da li smem da pijem te tablete ili ne, zato što je ngde pisalo da osobe sa problemom koagulacije krvi ne smeju da piju te tablete. A sudeći po terapiji, ja sam jedan od njih.