1. Bol u donjem stomaku nakon fizičkog rada

    Pitanje broj: #156108

    Posle težeg fizičkog rada na poslu, u kontinuitetu od nekoliko sati, tj. dizanja tereta, počelo je da me boli u predelu donjeg trbuha. Jedino ne osećam bol kada spavam, ovo traje već nekoliko dana. Interesuje me da li je moglo doći do bruha ili je to samo nekakvo istegnuće mišića i kome da se obratim?

    Odgovoreno: 23. 01. 2019.

Komentari na pitanje: #156108

    • Molim vas pomozite mi! Imam pečenje na levoj strani stomaka i dole i gore! Pre dve godine sam sanirao to totalnom dijetom na mesec dana, a tada sam dobio i hemoroide prvog stepena! Sada 3 meseca imam non-stop bolove! Preterao sam sa dijetom, 5 meseci i nisam rešio problem! Izgubio sam kilograme i stomak je opušten. Kada pojedem ništo slatko ili svinjsko: osećam pečenje na levoj strani stomaka i dole i gore: ali sada me boli i prema sredini stomaka!! Čim osetim pečenje u stomaku, sutra imam upalu hemoroida. Ranije upala stomaka prestane nakon upotrebe faktu čepića: a sada ne. Molim vas recite mi šta može biti? Imam ređu stolicu jer jedem mnogo voća i povrća. Hvala vam.

    • Postovani. Retko kad podizem nesto tesko. Danas sam radila po dvoristu i nosila kante prilikom podizanja osetim tup bol u donjem delu stomaka koji nije jak, sa desne strane. Bol se smenjivao malo i oko donjeg dela kicme. Da li je u pitanju istegnuce?